Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Przebudzenie, Ewangelia Mateusza, Jak Żyć ✨

przebudzenie ewangelia Mateusza jak żyć

607102629 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. przebudzenie

  ewangelia Mateusza

  jak żyć  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 1294 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 00:00 - 00:00

  Wt 00:00 - 00:00

  Śr 00:00 - 00:00

  Cz 00:00 - 00:00

  Pt 00:00 - 00:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

przebudzenie

ewangelia Mateusza

jak żyć

 1. przebudzenie__ewangelia Mateusza

  Czy jest przebudzenie? Jak żyć? Co w dzisiejszych czasach oznacza dla nas Ewangelia? Na te i inne ważkie pytania odpowiada Radosław Milczarek, niezależny myśliciel i pisarz. Człowiek dla którego pasją jest PRAWDZIWE ŻYCIE.


  Radosław Milczarek dzieli życie na cztery obszary, w którym porusza się każdy człowiek cywilizacji zachodniej. Jest to zarazem jego przesłanie i droga odpowiedzi na najważniejsze ludzkie pytania. Zakłada, że nasze życie zaczyna się w obszarze Uśpienie, z którego wychodzimy, kiedy zaczynamy brać odpowiedzialność za własne życie. Wtedy zaczyna się etap Błądzenia. Jak twierdzi Milczarek: ...w pewnym sensie Błądzi każdy. Uśpiony wcześniej czy później musi zabłądzić, bo nie jest robotem i nie może zaprogramować swojego życia zgodnie z intelektualnymi zasadami. Jeśli Błądzenie jest wynikiem naturalnych potrzeb człowieka i nie jest zbyt mocno zniekształcone przez otoczenie, tak człowiek ma szansę na Przebudzenie. Jeśli tego dokona, pozostaje mu ostatni etap, który Milczarek nazywa Odkrywaniem sensy życia. ostatnie odkrycie dokonujemy na chwilę przed śmiercią.


  Radosław Milczarek, niezależny myśliciel i pisarz, który nie szuka daleko od nas (w hinduizmie, buddyzmie, konfucjanizmie, nie zachwyca się Yogą i New Agem), a po prostu sięga do Ewangelii. Ewangelii według Mateusza, będącej najbliżej nas w rozumieniu cywilizacyjnym i kulturowym, ale także fizycznie – znajdującej się często na półce w domu każdego z nas. W tym względzie indywidualizuje spojrzenie na Ewangelię, zadając pytanie: - Co jej treść oznacza dla mnie samego, jako człowieka? Jak żyć? Czym jest przebudzenie?

Galeria

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Ziemowita 11
92-413 Łódź
woj. nie dotyczy

http://radoslawmilczarek.pl/

Tagi